LASTİK BAKLAVALI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

Türkçe Videolu Açıklamalı Örgü Tarifleri-En güzel Örgü Modellerini anlatımlı ve Türkçe olarak bulabileceğiniz

lastikli-baklava-orgu-modeli-yapilisi
lastikli-baklava-orgu-modeli-yapilisi

nazarca.com sitemiz de her gün Yeni Örgü Modellerini sizler için paylaşıyorum.Bugün Lastikli Baklava Örgü Modelini nasıl örülür? izleyerek bu örneği öğreneceğiz.

Lastik Baklavalı Örgü Tarifi bize Sevgi hanım Anne işleri tarafından sunuldu. Az önce size yine çok şık iki renkli güzel bir Örgü Tarifi videosu ile sunduğum Çapraz Tümsekli örgü Modeli görmeniz gereken güzel örgülerden.

Tek renkli örgüler arasından Sıralı Başaklar Örgüsü güzel örnek isteyenler için. Örgü Örme Videoları bölümünde en yeni ve 2016 Örgü Modelleri tariflerini görebilirsiniz.

Lastikli Baklava örneği Örgü şişi Yelek Modelleri arayışında olan hanımlar için bence en güzel Yelek Örneği.Sevgi hanım videoda zaten bu örnek nerelerde kullanılır? çok güzel öneriler de bulunmuş.

Lastikli Baklava Örgnek anlatımı videosunu sayfa altından izleyebilir örnek üzerinde küçük değişiklikler yaparak ortaya farklı örnekler çıkarabilirsiniz.
Videolu Lastikli Baklava Örgü Modeli Anlatımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ZİKZAK MODELLİ TIĞ İŞİ BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares