LALEZAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞILalezar Örgü Modeli Türkçe Videolu Örgü Tarifi yapılışı-Son zamanlarda sizler için çok fazla Örgü modeli paylaştım.Hem keyif veren hem stres atan Örgü ve El işleri resimli,Açıklamalı ve Videolu örgü anlatımlarını sitede görebilirsiniz.Lalezar Örneği Sevgi hanımın bilmeyenlere öğrettiği yeni bir örnek.

Laleli Örgü Modelleri adında bir çok örgü modeli var ancak hepsi birbirinden farklılar.Geçen gün paylaştığım Lale Buketi Örgü Deseni de buradan görebileceğiniz güzel Örgüler arasında.

Lalezar yani Açıklaması Lale Bahçesi anlamına gelen bu örneği bize Sevgi hanım videolu olarak göstermiş.Lalezar örneği için aslında Kelebekler Örgü Modeli de diyebiliriz. Örnek içinde kanatlarını açmış büyük Kelebekler görebilirsiniz.

Bugün diğer bir Örgü Çukurlu Örgü modeli.Değişik ve kolay basit bir örnek isterseniz buradan örneği görebilirsiniz.

lalezar-orgu-modeli-yapilisi
lalezar-orgu-modeli-yapilisi

Videolu Lalezar Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*