KUZULU AĞAÇLI PANOLUK MANZARALI ETAMİN ÖRNEĞİ

koyunlu-manzarali-etamin-sablonu

El işi Etamin ve Kanaviçe örneği Koyunlu ağaçlı Köy hayatını temsil eden huzur verici Etamin örneği.Üzerinde Elma ağaçları,Kuzu ve Kuşlar olan çok sevimli Etamin manzara örneği.

Ben sitelerimle ilgilenmek durumunda olduğum için maalesef el işi yapmaya fırsatım olmuyor. Boş zamanlarımda çocuklarımla Etkinlikler yaparak değerlendiriyoruz.

İğne ve mekik oyası işleme dışında bütün el işlerini biliyorum. Fakat Etamin işlemek bence en güzel ve keyif veren el işlerinden. Bu güzel örneği ben nerelerde kullanırdım diye soracak olursanız söyleyeyim.

Çocuk odası dekoru için harika bir Tablo, Pano Etamin örneği olabilir. Ya da Kırlentin üzerine işleyebiliriz. Üzerinde İngilizce karşılama mesajı yazdıklarına göre onların amacı kapı üzerine kapı çelengi gibi asmak olmalı.

Bebek odası için de çok şirin bir Etamin örneği olabilir. Bizler Etamin ve Kanaviçe diyoruz yabancılar Çarpı işi fakat teknik aynı,malzeme aynı.

Minik Etamin ve Kanaviçe örnekleri sayfamızda bir çok küçük figürler ve çok kolay işleyebileceğiniz çarpı modelleri var.  Sitemizdeki Etamin Örneği Çeşitleri arasında mutlaka beğeneceğiniz ya da aradığınız örnekleri bulabilirsiniz.

Kategoriler bölümünden Etamin Kanaviçe bölümünü seçmeniz yeterli

koyunlu-manzarali-etamin-sablonu
koyunlu-manzarali-etamin-sablonu
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*