KUZU İNCİKLİ SEBZELİ TENCERE YEMEĞİ

sebzeli-kuzu-incik

Şu anda sabah saat 4,35 . fakat sitemdeki saat farklı olabilir. Bu aralar diyet ve sporla çok haşır,neşir olduğumdan yemek tarifleri ve Videolu yemek tariflerine bakmadan duramıyorum.Bugün sizlerle paylaşacağım yemek tarifi İncikli sebze yemeği. Yada şöyle diyelim ters oldu :) Sebzeli kuzu incik tarifi.Yemek bölümüne bakarken beni görmelisiniz börekler,et yemekleri,kışlıklar,çörekler,çorbalar,balık yemekleri daha neler,neler. Diyette olduğum için ve 17 hazirandan bu yana çok iyi kilo verdiğim için vijdanım diyetime ihanet etmeme müsade etmiyor. Nevsim “Canım boş ver diyeti ,Dilek ne istiyorsan ye diye bağırırken Sadakat duygum ve Vijdanım “Yenilme Dilek sabret önce istediğin kiloya düş sonra arada minik kaçamaklar yaparsın diye Nevsime savaş açıyor. Lafı uzatmayayım buyrun size harika bir Kuzu İncik Yapılışı videoyu izliyenlerin yorumlarını esirgemeyeceğini umuyor ve afiyet olsun diyorum:)

Malzemeler 1 kg kuzu incik, 10 gr un, 2 adet çubuk tarçın, 2 adet orta boy soğan , 1 adet kereviz, 2-3 dal kereviz sapı, 4 adet pırasanın sap kısımları, 2 adet havuç , 1 adet portakal

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*