KUŞ YUVASI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI ÖRNEK

kus-yuvasi-orgu-modeli-video

Kazak Örmek İçin Örnekler-Örnek Anlatımlı Örgü Videoları- Videolu anlatımlı Kuş Yuvası Örgü Modeli Örgü iğneleri ile örülen Kazak,Hırka ve Yelek örmek isteyenlerin beğeneceğini umduğum çok şık bir Örgü Modeli.

Videolu Örgüler 2016 yılında bu soğuk Kış aylarında bizlere en güzel Örnekleri öğretiyor. Evimizde boş durmayarak ev halkına,eşlere ve çocuklara kışın giyecekleri Örgü Kıyafetler örerek hem zaman geçiriyor hem ev halkının,ailemizin Kışlık giysi ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mümkün olduğunca Anlatımlı Örgüleri sizlere sunmaya çalışıyorum ve bugün Kuş Yuvası Örneği nasıl örülür değişik iri örnekli bir Örnek karşımızda.

İri desenli Örgüler demişken Arzu hanımın Örnek anlatımını yaptığı Mandalina Örgü Modeli Türkçe anlatımlı Örgü Videoları arayan hanımlar için.

Bu Örnek ile sizler ne örmeyi düşünüyorsunuz bizler ile sayfa altındaki yorumlar bölümünde yazarak paylaşabilirsiniz.

kus-yuvasi-orgu-modeli-video
kus-yuvasi-orgu-modeli-video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*