KUŞ ÜZÜMÜ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK TARİFİ

Yeşil örgü ipi ile örülen Türkçe Videolu Kuş Üzümü Örgü Modeli Tarifi bizlere Kurdelella tarafından yapılmış olup

kus-uzumu-orgu-modeli-yapilisi
kus-uzumu-orgu-modeli-yapilisi

güzel örnekler isteyen hanımlara tavsiye bir Örgü Modelidir.

Kuş Üzümü örneği videoda hem Lacivert hem Koyu Yeşil renk ile gösterilmiş. Benim tavsiye bu örneğin kendini göstermesi için açık renkli örgü ipleri ile örülmesinden yana.

Daha önce paylaştığım yine Kurdelella tarafından paylaşılan Ajurlu Elmaslar Örneği çok beğenilmiş örgü modelleri arasından buradan bakarak görebilirsiniz.

Bugün paylaşılan Yeni Örgü Örnek modeline bir göz atalım mı? Güzel renk örgü ipi ile Türkçe Videolu Örgü Tarifi Lastikli Baklava Örneği nasıl örülür? buradan ulaşabilirsiniz.Bu örnek tek renkli örgü modeli videosu dur.

Eğer renkli örgü desenleri hoşunuza gidiyorsa o zaman da burada bulunan Çapraz Tümsekler Örneği aradığınız örgü modeli olabilir.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares