KUŞ KANADI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

kus-kanadi-orgu-nasil-yapilir

Kuş Kanadı Örgü Modeli Türkçe Videolu Örgü Tarifi- Çok Kolay Güzel bir Örgü Deseni olan Ajurlu Kuş Kanadı Örneği farklı örnekleri sevenler Yelek Örneklerinde bu örneği çok ustaca kullanabilirler.

Allah var Küçük Örgü Evi kanalı Örgü videosundaki hanım örneği o kadar güzel anlatıyor ki öğrenmekte hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Kendilerine bize böyle Güzel Örgü Modeli öğrettikleri için Teşekkürler.

Kuş kanadı Örgü desenini daha önce hiç görmedim.Bildiğim,gördüğüm bir Örnek değil. Acaba Yeni Örgü Modeli mi diye düşündüm ve biraz araştırmaya karar verdim.

Kuş Kanadı Örgü Yelek örneği olarak yapılmış farklı bir modelin yanı sıra Bu örneğe çok benzeyen ancak yabancı videolu anlatımlı başka bir örnek daha gördüm.

Ajurlu Kuş Kanadı Örgü Modeli adını verdiğim bu Örgü modeli de o kadar güzel ki onuda sayfada sizler için paylaştım. Fakat örneğin Türkçe’sini bulursam mutlaka yayınlayacağım.

İnce İpler için çok uygun olan Bu örgü Ajurlu Kuş kanadı örneği lastik örgü modeli ile başlamanıza gerek yok.Örneğin başında oluşan kıvrımlar örneğe ayrı bir hava katıyor.

Sizler için seçtiğim bu çok güzel 2  Örgü Kuş Kanadı Örnekleri ile yapacağınız Örnek resimlerini bana acebook sayfamızdan mesaj ile atabilirsiniz.Göndereceğiniz modelleri sayfada paylaşabilirim.

Bugün ki Örgü Modelleri için sizlere Değişik Tığ işleri modelleri  ve Şiş işi Örnekler paylaştım. Ama mutlaka görmenizi istediğim burada ki Örgü Süpriz Bebek Ceketi modellerini mutlaka görmelisiniz.

Hem bu çok ama çok güzel Süpriz Ceket modeli Türkçe olarak detayları ile gösteriliyor. Örgü modeli çok farklı  olan Bu Örgü Çocuk Ceket modeli  bir seferde örülen Tek parçalı farklı Sürpriz Bebek Ceketi.

Yabancılar bu örneği Baby Surprise Jacket Kintting olarak çok değişiklik Yakalı,Kapüşonlu veya Değişik örgü yakalı Bebek Ceketleri yapılıyor.

kus-kanadi-orgu-modeli
kus-kanadi-orgu-modeli
kus-kanadi-orgu-yelek-modeli
kus-kanadi-orgu-yelek-modeli

1.Kuş Kanadı Örgü Modeli Yapılışı

kus-kanadi-orgu-ornegi
kus-kanadi-orgu-ornegi

2.Bu Ajurlu Kuş Kanadı Örgü Modeli adını koyduğum benzer çok güzel bir Örnek.Beğenenler izleyebilirler.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares