KUŞ ÇİZMEYE NERESİNDEN BAŞLANIR


kolay-dalda-kus-cizme

Son bir haftadır çocuklar için kolay resim çizme resimleri paylaşmadığımı farkettim. Daha öncede sizler için yine civciv gibi minik sarı bir ayakta duran kuş nasıl çizilir paylaşmıştım fakat burdaki kuşumuza kanatları açık ve bir ağacın dalına tünemiş. Haftasonu evinde tatilin keyfini süren çocukların resim çizerek hoş vakit geçirmek isteyebileceklerini düşünerek bugün yine güzel küçük bir kuşun kolay bir şekilde nasıl çizilir? bir kuş çizerken neresinden çizilmeye başlanır resimlerde bunuda öğrenmiş olacağız.

Tabi sadece Kolay resim çizme taknikleri menümüzde Kolay hayvan resmi nasıl çizilir sayfaları paylaşmıyorum ilginizi çekerse menümüzü ziyaret ederek yelkenli çizme, Kale resmi çizilişi, videolu ağaç çizimi, güzel bir çiçek ve gül nasıl çizilir tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Çizgisiz bir dosya kağıdı ya da bir A4 kağıdı üzerinde resminizi çizerek istediğiniz renk kalemlerle boyayabilirsiniz. Genelde kuş çizmeye başladığımızda yada başka bir hayvan resmi nedense hep başından başlarız çizimlerimize. Fakat kolay resim çizme menümüzdeki bir çok hayvan çizimi resimlerde de göreceğiniz gibi hiçte öyle olmadığını görmek şaşırtıcı. Örnekteki kuşumuzu da çizmeye kanatlarından başlamışlar, hiç bir kuşu çizerken kanatlarından başlayacağımı düşünmemiştim doğrusu.

Resmin biraz daha büyük hali için resme tıklayınız

kolay-dalda-kus-cizme
kolay-dalda-kus-cizme
About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*