KUMAŞLARDAN OYUNCAK AYI NASIL YAPILIR

kumaslardan-oyuncak-kedi
kumaslardan-oyuncak-kedi

Aslının bize ürkütücü geldiği fakat oyuncakları çocuklar tarafından çok sevilen sevimli ayı oyuncaklardan sizde çocuğunuz için yapmak istiyorsanız, alttaki şablonları kullanarak oyuncak ayınızı yapınız.

Polar kumaşı yerine Keçe kumaşı da kullanabilirsiniz. Fakat Keçe kumaşı ince olmalı.

Eğer Kumaş ile Oyuncak dikmek yerine örmeyi düşünürseniz size Şişler ile örebileceğiniz en kolay Oyuncak Örgü Ayı çalışmasına bakmanızı öneririm.

Tığ ile örülen  Amigurumi Oyuncak Ayı çalışması usta örgücü ve Amigurumi işinde usta sınıfında olanlar için.

Yine Şiş ile örme Şirin Örme Oyuncak Ayı eminim çocuğunuz bu oyuncağını çok sevecektir.

kumaslardan-oyuncak-kedi
kumaslardan-oyuncak-kedi

Keçe İle Oyuncak Ayı Dikilişi sayfamız da göreceğiniz Resimli açıklamalı el işi Oyuncak sizlere dikmekte büyük kolaylık sağlayacaktır.

Keçe ,polar yada kumaşla bu sevimli şirin oyuncak ayıları yaparken içine pamuk yada elyaf doldurabilirsiniz.Kolay Gelsin.

Aşağıda Oyuncağın kalıbı olarak kullanacağınız şablonunun çıktısını alıp sizde çocuğunuza kolay bir oyuncak dikebilirsiniz.

Sayfa Güncelleme:Not: Kumaşla Oyuncak Ayı yapılışı resimleri silindiği için sizlere Polar kumaşta Kedi yapımı ve  Kumaşlardan Kedi yapımı sundum

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*