KULLANMADIĞINIZ EŞARPLARINIZDAN ŞIK FULAR DİKEBİLİRSİNİZ

eski-esarplardan-pratik-fular-yapimi

Artık kullanmadığınız şal ve eşarplarınızdan kendinize çok şık bir fular dikebilirsiniz2014 eşarp modelleri arayışında olan hanımlar bu yıl yeni sezon modası eşarp modelleri,Son model türban modeli, yeni marka şal fiyatları araştırmaya başladılar ve tabiki evde artık eskiyen yıpranan eşarplar atılmayı beklemeye başladı.

Hemen en yeni model moda eşapları aldıktan sonra eski eşarbınızı eşarptan neler yapılır diye düşünüyorsanız buyrun resimdeki gibi tak çıkar kolay ve pratik bir fular dikebilirsiniz.

2. resimde fular için eşarbınızı nasıl keseceğiniz gösteriliyor fakat burda eşarpın geçeceği deliği uç kısma yapmayı unutmamalısınız hatta o uç kısmın üzerine bir broş gibi birşey de takılabilinir.

eski-esarplardan-pratik-fular-yapimi-nazarca-com
eski-esarplardan-pratik-fular-yapimi-nazarca-com
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*