KÖPÜK TOPLARDAN EVDE SAAT YAPMA ÖDEVİ

kopuk-toplardan-evde-saat-yapimi

Bu aralar okulda öğretmenler evde saat yapma ödevini öğrencilre veriyor. Bende size herkesten farklı bir saat yapmak istiyorsanız değişik bir saat yapma şeklini göstermek istedim. Köpük topların ne olduğunu aranızda bilmiyenler olabilir. Bende size köpük (strafor) toplar nerde ,ne kadara satılıyor biraz bilgi vereyim hatta nasıl bir şeydir alta resminide ekledim. Köpük toplar Online kırtasiyeler,Online hobi sitelerinde satılıyor.Eğer bizzat gidip almak istiyorsanız büyük kırtasiyelerde,Halk pazarında,Ucuzluk pazarlarında ve Japon pazarlarından satın alabilirsiniz. Bir pakette 50 adet olanların fiyatı 4,5 tl civarı satılıyor.Resimdede gördüğünüz gibi boy,boy yada bir pakette aynı boyda olanlarıda mevcut. Pakettekilerin boyutu büyüdükçe sayısı azalıyor,boyutu saatteki gibi küçükse eğer 50 Adet kadar oluyor. Köpük toplardan neler yapılır sorusunu soranlar için bir çok şekilde hobi malzemesi olarak kullanabilirsiniz.

kopuk-toplardan-evde-saat-yapimi
kopuk-toplardan-evde-saat-yapimi

kopuk-toplardan-evde-saat-yapimi-1

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on KÖPÜK TOPLARDAN EVDE SAAT YAPMA ÖDEVİ

  1. dilek hanım grçekten çok güzel bir site her türlü alanda yardımcı oluyor bu site bu siteyi kurup insanlara yardımcı olduğunuz için size teşekkür ederim

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KARTONDAN SAAT YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*