KONUŞARAK ÖĞREN İLE İNGİLİZCE SEVİYENİZİ ÖĞRENİNingilizce-egitim

Konusarakogren.com ile İngilizce Seviyenizi Öğrenin

Dil öğrenme yöntemleri, teknolojiye paralel olarak gelişmektedir. İngilizce öğrenmek için kursa giderken, artık online şekilde katıldığınız dersler sayesinde öğrenebilirsiniz. İstediğiniz düzeyde seviyenize göre eğitim alabilmektesiniz. Bu online veya giderek kayıt yaptırdığınız kurslar size dil bilgisi ağırlıklı eğitim sağlar. Bu da konuşma konusunda eksik kalmanıza neden olmaktadır. Çünkü konuşma pratiği yapılmadan ezberci bir eğitim söz konusudur. Bizim oluşturduğumuz konuşarak öğren sistemi sayesinde İngilizce kursları konusu hem etkili bir şekilde konuşabileceksiniz hem de dil bilginize destek sağlayacaksınız. Yabancı eğitmenlerimiz sayesinde, telaffuzunuzu da geliştirebileceksiniz. Sistem kolay işliyor. Yapmanız gereken aşağıda belirtilen sitemiz üzerinden kaydınızı oluşturmak.

ingilizce-egitim
ingilizce-egitim

Konuşurken kendinizi geliştirdiğinizin farkına varacaksınız. Kaydınızı oluşturduktan sonra sizlere özel bir ders programı hazırlıyor ve seviyenizi ölçüyoruz. http://www.konusarakogren.com/blog/ingilizce-seviyeleri/ sitesinde yapacağınız başvuru ile seviyenize göre yönlendirme sağlıyoruz. Ders sonrasında eğitmenlerimiz sizleri değerlendirmeye tabi tutarak rapor oluşturuyor. Bu raporu site üzerinden de görebilirsiniz. Kaydınızı oluşturduktan sonra, kendi zamanınızı yöneterek, ders süresi ve saatinizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Kendiniz belirlediğiniz süreyi ders başına değiştirme imkanınız da var. Ders sırasında konuşmalarınız ayrıca kayıt ediliyor. Sonrasında konuşmalarınızı dinleyerek eksiklerinizi giderebiliyorsunuz. Bu da ayrı bir avantajı olan sistemde, hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz. Derslerden oldukça keyif alacaksınız. Sonraki ders için gün sayacaksınız. Saat aralığı olarak sabah 06.00 ile gece 12.00 arası eğitmenlerimiz sizler için hazır bulunmaktadırlar. İsterseniz sitemiz üzerinden ücretsiz deneme dersini deneyebilirsiniz.

Bu deneme sonucunda hemen kayıt olmak isteyeceksiniz. Bunun için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinde bulunan iletişim formunu doldurun, biz size en kısa sürede ulaşalım ve size özel çözümler sunalım. Fazla zamanınızı harcamadan ve yorulmadan akıcı bir İngilizceye sahip olmak artık hayal değil. Bu sayede kendinize yeni bir vizyon kazandırabilirsiniz.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5069 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on KONUŞARAK ÖĞREN İLE İNGİLİZCE SEVİYENİZİ ÖĞRENİN

  1. Merhabalar,

    Tanıtım yazınızı incelerken fark ettim “İngilizce Kursları” kelimesine link yanlış verilmiş. Bilginize.

    • Fatih bey dikkatiniz ve uyardığınız için çok teşekkürler ,çok ince düşüncelisiniz sağolun

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*