KOLAY ZARF YAPMA

kolay-zarf-yapma

Bu kolay ve kalp şekliyle zarf yapmayı görünce 80 li 90 lı 2000 li yıllara gittim geldim.Şimdilerde sanırım eskisi kadar kimse zarf kullanmıyordur. En azından mektup ve tebrik kartı için. Bahsettiğim yıllar benim 7 yaşımla 27 li yaşlarımın arasında değişiyor. O yıllarda özellikle çocukluk yıllarımda her bayram öncesi kartpostalcıların önü tolup taşardı. O kadar güzel bayram kartları olurduki,herkesi anlatan bir kart mutlaka olurdu. En güzel kartlar seçilir ve üzerlerine özlemimiz,hasretimizi yazdıktan sonra en samimi duygularımızla Bayramlarını tebrik ederdik akrabaların,eş ve dostların. Olurda bir zarfa ihtiyacınız olursa hani eskisi kadar her köşe başında bulamazsınız. Heleki bu zarf Özel birşeyi içinde saklıyacaksa:) Buyrun güzel bir kalp çizip kendi zarfınızı yapın. Hatta onunlada kalmayın bulabilirseniz bir kartpostal alın ve içine en samimi duygularınızı yazarak bir sevdiğinize gönderiniz:). Desenli bir zarf tabi postalama için uygun değil fakat postane yoluyla gitmeyecek şeyler için çok şirin.

kolay-zarf-yapma
kolay-zarf-yapma
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on KOLAY ZARF YAPMA

    • Merhabalar
      Kırtasiyelerde bu tarz desenli kağıtlar satılıyor ve şekli kendiniz kalp keserek veriyorsunuz resimdeki anlatımdaki gibi.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*