KOLAY KEÇE PATİK VE KALIPLARI

hobium01;

Kış ayalarında çocuklarınızın,bebeklerin ayaklarını sıcacık tutacak keçe patikleri nasıl yapılır ? buyrun resimli olarak sizlere paylaştığım kalıbı yapacağınız patiğe uyun boyutlarda kesiniz.İsterseniz patiklerin üstünü Boncuk,çiçek,Düğme istediğiniz herşeyle süsleyebilirsiniz.Kolay Gelsin.

kece-patik-ve-kaliplari


Üsteki kalıbı çocuğunuzun yada bebeğinizin ayak ölçülene göre çıktısını alınız.Kalıbı kullanarak patiğin parçalarının üstünü çizin,kesi ve patiği keçe dikişi tekniği,teknikleri ile dikiniz.

Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

42 yaşında İzmir'li 3 çocuk annesi 9 senedir web siteleri yapan,ilk okul mezunu bir hanımım.Bu siteyi açmaktaki amacım insanlara faydalı olabilmektir.Siz sevgili ziyaretçilerimin yorumlarını bekliyor ve sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum.Devamı

5 Responses

 1. Christian Louboutin Replica diyor ki:

  That’s the info I used to be looking for, I didn’t hope it to find the item here

 2. Luigi Fulk diyor ki:

  I simply want to tell you that I am just new to blogs and certainly liked your web blog. Probably I’m going to bookmark your blog . You certainly come with terrific article content. Many thanks for sharing your website page.

 3. checks diyor ki:

  Iâ??d always want to be update on new blog posts on this web website , bookmarked ! .

 4. admin diyor ki:

  I’m so happy you liked my site thanks :)

 1. 07 Şubat 2015

  […] önüne arzu ettiğiniz gibi süsler yapabilirsiniz.Kolay yapılan patik ve kalıplarına Burdan bakabilirsiniz.Bütün patiklere burdan […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir