KOLAY İÇE KIVRIK TOPUZ NASIL YAPILIR

kivrilarak-yapilan-sac-topuzu

Eveet yapması çok kolay ve çok şık görünen topuz ve saç modellerini sizlere sunmaya devam ediyorum.Artık dışarı çıkarken 5 dk  da yapabileceğiniz kullanışlı ve dayanıklı rüzgarda ve aşırı sıcaklarda terlemeden dolayı saçlarınız bozulmayacak.Bir kaç küçük malzeme ve biraz da el becerisi ile artık sizde gideceğiniz yerlere geç kalmadan yetişebilir ve çok güzel bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

kivrilarak-yapilan-sac-topuzu

Öncelikle saç nemli olmalı ve arkadan tam ikiye ayırınız.

Her iki yandan içe doğru düzgünce kıvırınız.

İki saçı aynı anda eşit seviyede tutun

Saşları içe doğru kıvırarak kendi altından geçiriniz.

Saçların uçlarını yukardan topuzu içine sokarak kamufle edin

Bir kaç firkete ve paravana tel toka ile sağlamalaştırabilirsiniz.

Güzel bir topuz tokası ile topuzu tamamlayınız. Bu arada bu tarz çiçek tokalar nasıl yapılıyor Takı  ve hobi bölümümüzde görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on KOLAY İÇE KIVRIK TOPUZ NASIL YAPILIR

  1. Saçları içe doğru kıvırarak kendi altından geçiriniz kısmını anlamadım. Gösterilen şekilde yapıyorum ama hiç bi değişiklik olmuyor bi önceki basamakla. Daha detaylı gösterirseniz çok daha iyi olur.

    Teşekkürler…

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*