KOLAY 3 RENKLİ LİF MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-cicekli-3-renkli-kolay-banyo-lif-modeli
orgu-cicekli-3-renkli-kolay-banyo-lif-modeli

Elinizde olan değerlendirmek istediğiniz Arta kalan ipleri Örgü Lif Modeli yapımı için değerlendirmek isterseniz Kolay 3 Renkli Yuvarlak Lif Modelini Tığla İzleyerek yapabilirsiniz.

3 Renkli Tığ örgü Lif Modelleri için burada Tığla yapılan Basit Lif modeli çok güzel ve Kolay Lif Modelleri isteyen hanımlara Açıklamalı Lif Modeli için yardımcı olacaktır.

Örgü Yuvarlak Lif Modelleri için burada daha önceki modellere de bakabilir yeni Örgü Lif Modelleri içinde Yapraklı Örgü Lif Modeline bakabilirsiniz.

orme-tigla-3-renkli-kolay-banyo-lif-ornegi
orme-tigla-3-renkli-kolay-banyo-lif-ornegi

Volanlı Lif Modeli bu Lif modelinden daha kabarık deseni ile 2 katlı örülmüş imajı veren Volanlı Örgüleri senen Arkadaşlar için paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyası anlatımı ile Açıklamalı Örgü Liflere buradaki modellere menüdeki Lif Modelleri bölümüne bakabilir Yen Lif Örnekleri arasından Çeyizlik Lif Modelleri yapabilirsiniz.

cicekli-renkli-basit-yuvarlak-lif
cicekli-renkli-basit-yuvarlak-lif

Tığ Örgüleri dediğimizde çok geniş bir Yelpaze çeşitli Modeller görebilirsiniz. Tığ Teknikleri için Amigurumi Oyuncak Örgü Bebek yapımı Bebeği ve Minik yavruları olan Annelere Torun sahibi hanımlara.

3-renkli-cicekli-yuvarlak-orgu-lif-yapilisi
3-renkli-cicekli-yuvarlak-orgu-lif-yapilisi

Yazma Tığ Oyası arayan Çeyizlik Tığ Modelleri isteyen Kızlara Çok eski ve bilinen bir örnek olan Tığ İşi Çarkıfelek Modeli nasıl yapılır? burada öğretiliyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ SAPLI ÇİLEK LİF YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares