KOÇ BOYNUZU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

koc-boynuzu-orgu-modeli-videolu-anlatimli-ornek
koc-boynuzu-orgu-modeli-videolu-anlatimli-ornek

İki şiş ile Örgü Modelleri içinden Bugün seçtiğim Videolu Anlatımlı Koç Boynuzu Örgü Modeli 2 Renkli örgü modelleri isteyenler için her türlü Örgü modelinde kullanılan Erkek Örgü Modelleri içinde çok uygun bir Örnek.

Örgü Erkek Yelekleri,Örgü Erkek Hırka modelleri ve Erkek Bereleri için çok şık olur diye düşünüyorum.

ile tek renkli örgü modeli yaptığınızda ortaya çok farklı bir Örgü Modeli çıkıyor.

Bu örnek aynı zamanda bir kaç renk ip ile de örülüyor. Şiş işi Örnekler için Dün de size Ters Sepet Örgü modeli adında inanılmaz güzel değişik bir Örgü Deseni gösterdim.

Tek renk Yelekler için Şiş işi Örnek olarak ta harika bir Model olan Kuş Kanadı Örgü Modeline buradan bakabilirsiniz. Bu sayfada birbirine çok benzeyen 2 farklı örnek var.

Son olarak ta Bu Kış en güzel Bebek Hırkalarını siz örmek istiyorsanız size bir örnek göstereceğim.

Ördüğünüz Tek parçalı Tek seferde Örülen farklı Örgü Bebek Hırkaları ile hayranlık uyandırmak istiyorsanız o zaman Örgü Süpriz Ceket modeli nasıl örülür? Türkçe videolu tarifine bakabilirsiniz.

Koç Boynuzu Örgüsü ile kalın şiş ve ince örgü ipi bir arada kullanıldığında ortaya yine değişik ve zarif bir örnek çıkıyor.

Örnek ile bir şeyler örmeye karar vermeden önce isterseniz bir kaç çeşit deneme yapın.

Anlatımlı Örgü Koç Boynuzları modeli yabancı Rusça anlatımlı ama dikkatli izlerseniz örnek zor olmadığı gibi aynı zamanda zaten detaylı şekilde gösteriliyor.

koc-boynuzu-orgu-sis-isi-model
koc-boynuzu-orgu-sis-isi-model

Koç Boynuzu Örgü Modeli Video İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. MOTİF APARATI SİYAH GÜLLÜ ŞAL TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares