KIRIŞIKLIĞA İYİ GELEN YÜZ MASKESİ HANGİSİ

Kırışıklık için yüz maskesi

Dünyanın ilk yıllarından beri özellikle kadınlar genç kalmanın yollarını aramışlardır. Bu arayış sürekli devam ederek dönemin şartlarına göre alternatifler üretmiştir. Ama bir tek şey her dönemde de var olmuştur. Kırışıklık giderici maskeler her dönemin kadınlar tarafından tercih edilen yöntemi olmuştur. Dönemine göre bitkilerden yapılan maskeler kadınların hep imdadına yetişmiştir. Bu eski çağlarda da böyle idi günümüzde de böyle.

Kirisiklik İcin Yuz Maskesi

Güzellik maskesi

Kadın güzelleşmek konusunda alışkanlıklarından hiç vazgeçmedi. Bu neden ile kadın maskelerini genellikle hep kendi hazırladı. Ben de şimdi kendi başınıza hazırlayacağınız bir tarif vererek güzelliğinize katkı koymaya çalışacağım. Bir kasenin içine bir tatlı kaşığı zeytinyağı koyun. Bunun üzerine bir tatlı kaşığı şap tozu ilave edin. Sonra da üzerine bir adet yumurta akı ekleyin. Sarısından uzak durunuz.

Bu eklediğiniz malzemeleri iyice karıştırdıktan sonra yüzünüze sürün. Her tarafa uyguladıktan sonra 20-25 dakika yüzünüzde bekleyin Bu uygulamayı sıklık ile tekrarlamayı unutmayın. Göreceksiniz çok kısa zaman içinde gerilmeleri hissedeceksiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on KIRIŞIKLIĞA İYİ GELEN YÜZ MASKESİ HANGİSİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*