hellovillam
hellovillam

Kiralık Muhafazakar Villa

Kiralık Muhafazakar Villa

Muhafazakar tatil anlayışı son yıllarda tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de tercih edilen tatil seçenekleri arasındadır. Daha çok islami kurallara göre yaşayan ailelerin tercih ettiği kiralık muhafazakar villalar mahremiyetin gizliliğini esas almaktadır. Havuzu görünmeyen ve kişisel alanın başkaları ile paylaşılmadığı bu villalar günlük ya da haftalık olarak kiralanabilmektedir. Kalabalık otel tatillerinin aksine erkek havuzu ve kadın havuzu ayrımı olmadan mutaassıp ailelere hitap eden muhafazakar villa tatilleri hem lüks hem de ekonomik bir seçenektir.

Ev ortamında tatil yapma imkanı sağlayan muhafazakar villalar hem geniş ailelere hem de arkadaş gruplarına hitap ediyor. Farklı lokasyonlarda bulunan bu villalar istenen tatilin özelliklerine göre de farklılık gösteriyor. Hem lüks

hellovillam
hellovillam

hem de rahat tasarımlarıyla muhafazakar villalar ister aile ile isterse arkadaşlar ile birlikte güzel anıların yaşanacağı harika bir tatili vaat ediyor. Mahremiyetin korunduğu bu villalar da özgürce tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Günlük kiralık villa ve haftalık kiralık muhafazakar villa için ilk olarak lokasyon belirlenir. Ardından oda sayısı, havuz özellikleri ve villa için özellikleri gibi kriterlere göre seçim yapılır. Havuzlar dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış ve mahremiyetin korunması amaçlanmıştır. Deniz ya da orman manzaralı villaların yanı sıra şehir içi merkezi villalar da bulunmaktadır. Antalya kiralık villa, Fethiye kiralık villa ve Kaş kiralık villa gibi farklı tatil beldelerinin dışında havuzu ısıtmalı villalar da seçenekler arasında yer almaktadır.

Muhafazakar villalarda özgür ve aynı zamanda sadece size ait kişisel bir alan sağlayan bir tatil için hellovillam.com sitemizi inceleyebilirsiniz. Haftalık kiralık villa ve kiralık muhafazakar villalar için avantajlı ve uygun fiyat seçeneklerinin de yer aldığı sitemizde beklentilerinizi karşılayacak villalar sizleri bekliyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on Kiralık Muhafazakar Villa

  1. Hazır yazıyı yazmışken 2-3 örnek yazsaymışsınız iyi oalcakmış. Neyse verdiğiniz linke bir bakalım en iyisi :)

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*