KİL VE FIRÇAYLA KEDİ,KÖPEK BİBLOSU YAPILIŞI

kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi

Kil ve Boya fırçası ile kedi,köpek biblosu yapılışı.Bu projede en yaratıcı fikir boya fırçasının hayvanların saçı ve başı olarak kullanılması. Folyo ile sarılan fırçanın üstünü tüm el becereinizi kullanarak killer ve son dokunuşlarla istediğiniz şekle sokabiliyorsunuz. Kil yada pişirebilen Fimo hamuruyla etkinlikler yapmayı seviyorsanız Ketegorilerimizi incelemenizi öneririm. Diğer kil çalışmalarını görebilirsiniz.

kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi
kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi

kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi-1 (180 x 154)  kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi-3 (163 x 175)  kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi-4 (152 x 227)
Kedi ve köpek için malzemeler,Kedinin başı ve saçı olacak fırça uygun bir kalemle boyanmalı ve makasla resimdeki gibi saç modeli kesilmeli
kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi-6 (273 x 261)  kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi-7 (158 x 203)  kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi-8 (265 x 423)
Kedinin başı olacak olan fırçanın üstüne çift tarafıda yapışkanlı kağıt kullanınız aksi taktirde kil aşağı doğru zamanla kayma yapar.Fırçanın sapını folyo ile kaplayın killer ile kednin şeklini oluşturunuz.
Kil Köpek yapılışı

kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi
kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi

kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi-5 (153 x 301)  kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi-9 (124 x 306)  kil-ve-fircayla-kedi-kopek-yapimi-10 (139 x 309)
Köpeğin başı olacak fırçayı kahverengiye boyamışlar ve fırçanın uçlarını sizde resimdeki gibi kesiniz.Fırçayı folyoyla kapladıktan sonra etrafını kille kaplayın ve köpek şeklini renkli killer ile oluşturunuz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*