KESME BADEM ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU

kesme-badem-orgu-modeli
kesme-badem-orgu-modeli

Örgü Atkılar ve Örgü giysiler için hem örgü bütününde hem ara örnek olarak kullanılan Kesme Badem Örgü Modeli örneği videolu tarifi ile bu örneği çok kolay öğrenebilirsiniz.

kesme-badem-orgu-modeli
kesme-badem-orgu-modeli

Burgulu Örgü modellerine benzeyen ama daha kolay ve çabuk örülen bir örnek olan Kesme Badem Örgü Deseni ile neler yapılır? düşündüğümüzde çok amaçlı bir örnek.

Özellikle Örgü Erkek kazakları için Örnek arayan hanımlara  Kesme Badem modelini öneririm. Kazak Nasıl Örülür? bilmiyorsanız o zaman burada Erkek Kazağı Yapılışı Türkçe videolu anlatımlı olarak gösteriliyor.

Gül Bahçesi Örgü Örneği şiş ile örülen Çok güzel kabarık desenleri olan bir model.Buradan Gül Bahçesi Örgü Modeli Yapılışına bakabilirsiniz.

Yine Dün paylaştığım modeller içinden özellikle önereceğim benim beğendiğim örneklerden olan Keçi Yolu Örgü Modeli yapılışına bakabilirsiniz.

Yeni örgü modellerini görebilmek için bizi takip edip sayfamızı beğenmeniz yeterli.Her gün Yeni Anlatımlı Örgü Modellerin de sizlere Tığ işi Modeller,Şiş işi Modeller ve çeşitli Örnekler sunuyoruz.

Kesme Badem Örgü Modeli Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares