kendini-test-et
kendini-test-et

Kendini test ve keşfet


Çoğu insan kendini tanıyamaz tanımakta güçlük çeker. Kendi kişiliklerini yaşamlarında yaptıkları kısa kesitler ve olaylar ile görebilirler örneğin bir olay karşısında yapılan büyük veya küçük bir fedakarlık sonunda her insan oturup şöyle bir düşünmez mi “vay be ben neymişim” bu süreçten sonra insan kendini tanımaya başlayınca hele ki bu pozitif bir yönde ise kendi ile gurur duyar.

Bu durumu fark edilmiş olacak ki son dönemlerde internette insanın kişiliğini test eden siteler görülmeye başladı. Siteler oldukça da popüler ve bir yönden de yararlı. Şu şekilde düşünelim bir insanda paranoid kişilik bozukluğu var ama insan her ne kadar kendisindeki bozuklukları fark etse de bunun tam olarak ne olduğunu kestiremiyor. Bahsetmiş olduğumuz sitelerden bu tarz bir test var ise çözmenizde yarar var çünkü testte hayatınızda ki belirtilere yer verilip bu durum sizde var mı yok mu gibi sorular soruyor sonuç olarak ta kişinin durumu hakkında ve durumunun vehameti hakkında bilgi veriyor.


Benimde oldukça sevdiğim bir sistem sadece sağlık gibi ciddi konularda değil zekanızı sınayacak IQ testleri yada çözerken çok eğleneceğiniz komik testlerde mevcut. Ülkemizde bir kaç site var lakin benim en çok sevdiğim bir site var oldukça keyifli vakitler geçiriyorum çünkü testin yanında farklı alanlarda bilgi yazıları da okuyorum burada da paylaşmadan edemeyeceğim Test Çöz bu site gerçekten harika yazımda bahsetmiş olduğum tüm özellikler mevcut umarım sizde güzel vakit geçirirsiniz..

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*