kendinyapsana
kendinyapsana

KENDİN YAP PROJELERİ VE ÖĞRETİCİ ANLATIMLAR

KENDİN YAP PROJELERİ VE ÖĞRETİCİ ANLATIMLAR

Kendin yap projemiz olan kendinyapsana.com adresinde sizlere birbirinden değişik ve anlatımlı çalışmaları sunuyoruz. Her gün yeni bir bilginin eklendiği sitemizde başta Kolay Yapılan çalışmalar olmak üzere, birbirinden farklı anlatımlara sahip ev işlerinde yardımcı ve pratik bilgiler bulunuyor. Resimli anlatımlar sayesinde evde işinizi kolaylaştıracak, evden para kazanmanıza yol açacak bu canlı bilgiler ışığında sizde kendinizi geliştirebilecek ve monoton giden hayatınıza renk katacak bilgilerin sahibi olabileceksiniz. Evde sadece örgü işleri yapmak yerine, kendinize yeni hobiler edinebilir ve pratik çalışmalarla aile fertlerinin de işine yarayacak araç gereçler üretebilirsiniz.

kendinyapsana
kendinyapsana

Eski eşyaları değerlendirme fikirlerinden yararlanacağınız sitemizde ki anlatımlarda ki adımları uygulayarak sizde değişik dekor fikirleri, yeni elbiseler, kıyafet değerlendirme veya geri dönüşüm çalışmaları yapabilirsiniz.Kendin yapsana sloganıyla çıktığımız bu yolda en iyi çalışmaları gün be gün paylaşıyoruz. Deneyimli yazarlarımız sayesinde ev hanımlarının işine yarayacak en uygun fikirleri ve kendin yap projelerini araştırıp sunuyoruz. Sitemizin görseli sıkmayacak kalitede olup, ilk girdiğinizde sık kullanılanlara hemen ekleyeceksiniz. Çünkü sitemize bağlanacak ve her gün eklediğimiz diğer fikirleri merak edeceksiniz. Sitemizin ana temelinde ev hanımlarına yardımcı ve bilgilendirici çalışmaları paylaşma fikri yatıyor. Anlatımlı kendin yap çalışmalarında ne nasıl yapılır, videolu anlatımların yanı sıra Resimli Anlatımları ile adım adım çalışmaların detayına kadar öğrenebiliyorsunuz. Takıldığınız yerde ilgilendiğiniz içeriğe yorum bırakabilir ve gün içinde yazarlarımız sorularınıza hızlı dönüş yapmaktadırlar.

Platformumuzda eğlenme garantisi yer alıyor. Kolay adımlarla yapabileceğiniz oyuncak çalışmaları, el işleri, dekorasyon, geri dönüşüm, okul öncesi birçok önemli bilgiyi ve kaynak araştırmasını sitemizde bulabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitiminde okul öncesi ev hayatındaki öğretmeni sizsiniz. Bu bakımdan sitemizde ki okul öncesi bilgi setinden yararlanmanızı öneriyoruz. Eğitici paylaşımlar ve bilgiler ışığında çocuklarınızı zeki ve topluma faydalı bir birey olma yolunda en iyi bilgileri depolayabileceğiniz bir sitemiz bulunuyor. Faydalı çalışmalar, pratik bilgiler ve püf noktalara da sahip olacağınız sitemizde evde nasıl yapılır ve kumaş işleri, şablonlar da yer alıyor. Sizde bilgisayarınızdan veya akıllı cihazınızdan sitemizi yani kendinyapsana.com adresini sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*