KEMERLİ TUNUS ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU

tunus-orgu-kemmerli-orgu-modeli
tunus-orgu-kemmerli-orgu-modeli

Tunus ÖrgülerTunus Örgü Modelleri-Tunus Örneği Tığ tekniği Kemerli Tunus İşi Örgü Modeli Videolu Tığ işi Örgü Tekniği Battaniye için Tunus Örneği arayan hanımlara önerim.2 Renkli Tunus Modeli Örnek.

İki renkle Tunus İşi Bebek Örgü Modelleri gerçekten güzel oluyor.Hem örnek ortaya çıkıyor hem de Örgüler daha şirin görünüyor.Yeni Tunus Örgü Örneklerine dikkat ederseniz genelde 2 ya da 3 renk örgü yünler ile örülüyor.

Bu örneklere uygun Çilek Örneği en bilinen Tunus İşi Basit Örgü modellerinden. Tunus Battaniye Örnekleri olan bu sayfamıza baktığınız da Tunus Tekniği Örgüler için fikir alabilirsiniz.

Tunus Bebek Örgüleri için sizlere göstereceğim buradaki Tunus Bebek Hırkaları-Tunus İşi Bebek Yelek Örnekleri olan bu sayfada Tunus Deseni Örgü modellerine bakabilirsiniz.

Renkli Tunus Örgülerden size çok önceleri gösterdiğim Cimcime Örgü Modeli yine Yeni Tunus İşi Örgüler arasında Favori örgü modellerinden.

Elbette ki Tunus Tığ işleri sadece Bebekler için örülen örgüler için kullanılmıyor.Bayan Örgü modellerinde en çok Tunus İşi Patikler çok yapılıyor.

Tunus Patik Yapılışı olan Türkçe Tunus Örgü Patik yapımına buradan bakabilir bu Kış için Evde ve misafirlikte giyebileceğiniz Tunus Patikler örebilirsiniz.

kemerli-tunus-isi-ornegi
kemerli-tunus-isi-ornegi
kemerli-tig-tunus-orgu-modeli
kemerli-tig-tunus-orgu-modeli
kemerli-tunus-orgu-modeli
kemerli-tunus-orgu-modeli

Kemerli Tunus Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. TUNUS İŞİ BAYAN PATİK BAŞTAN SONA ANLATIMLI VİDEOLU | Nazarca.com
  2. TUNUS İŞİ KÜP ŞEKER BATTANİYE TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*