KELEBEK ŞÖLENİ TIĞ İŞİ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

kelebek-soleni-tig-isi-yelek
kelebek-soleni-tig-isi-yelek

Örgü Tığ İşi Çeyizlik Yelek Modelleri bu aralar Kızlarımız ve Hanımlarımız tarafından çok isteniyor.Bu zarif Kelebek Şöleni Tığ İşi Yelek Modeli Zarif ve bir O kadar Yeleklere yakışır.

Türkçe Videolu açıklamasını Tamanne bizler için yaparak Bu güzel Örneği kanalında bizler için paylaşmış.

Bir Çok benzer Tığ Modeli Yelek Örnekleri gördüm ve genelde Trabzan ve Fıstıklı örnekli modeller ancak Örgü Kelebek Şöleni modeli gerçekten Farklı Yeni Yelek Modelleri isteyenler bunu kaçırmasın.

kelebek-soleni-tig-isi-yelek
kelebek-soleni-tig-isi-yelek

Ben Yelekler için Örgü Tığ işi olarak önerdim ancak Çeyizlik Gelin Kız Yelekleri,Örgü Tığla yapılan Bayan Abiye Şal Modelleri ve çeşitli Tığ işi Örgüler de çok güzel olur.

Az önce Videolu anlatımını bulamadığım Resimli Yelek anlatımı isteyen hanımların ve Örgü işlerini bilen hanımların çok beğeneceğini umduğum Köşeden Başlanan Yelek Modeline buradan bakabilirsiniz.

Gelin Yeleği,Gelin Şalı olur da Gelin Ev Terliği Olmaz mı? Öyle düşündüğünüz gibi topuklu tüylü hazır terlikler den değil.Tığla örülen İncili Krokodil Ev Terliği simli ipi ve İnci Boncuklar ile koyun çantanıza Misafirlikte başkalarının terliğini giymektense kendi terliğinizi örün giyin.

Örgü Kelebek Şöleni,Tığla Gelin Yelekleri,Çeyizlik Yelek Örneği,Tığ Modeli,Açıklamalı Tığ Modeli,Tığ İşi Kelebek Şöleni

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares