KEKLİK GÖZÜ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ÖRNEK


keklik-gozu-orgu-modeli

İki renkle örülen Örgüler ve Örnekler-Örgü şişi ile örülen iki renkli Örnek Keklik Gözü Örgü Modeli oldukça kibar ve çok zarif bir örgü modeli.

keklik-gozu-orgu-modeli
keklik-gozu-orgu-modeli

Keten Örneği,Pıtırcık Örgü deseni ve Boncuk görünümlü Örgü Modeli  örnekleri aynı bu örnek gibi çok kibar küçük örnekli örneklerden. Bu güzel Örneklerde videolu ve bazıları Türkçe anlatımlı olarak sitede görebilirsiniz.

Tek renk örnekler arasından az önce paylaştığım Türkçe olarak örneğin nasıl yapıldığını izleyebileceğiniz Sevgi Zinciri Örgü Modeline de buradan ulaşabilirsiniz.

Ajurlu örneklerden Yan Kafesli Örneği tek renkli örgü modellerinden. Her mevsim örülen örgülere uygun sitede bulunan tüm el işlerini görmek için El İşleri yazan menüye ve Tüm Örgü Videoları içinde Örgü Videosu yazan menülere bakmanız yeterli.

Keklik Gözü örneği özellikle Erkekler için örülen giysiler için örnek bulmakta zorlanan hanımlara tavsiye ederim. Tabi bu örnek Bebek örgü modelleri,Çocuklar için Örgü kıyafetler ve bayan örgüleri içinde kullanılır.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KUŞ KONDU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*