KEDİLİ BEBEK BATTANİYE TÜRKÇE VİDEOLU


kedili-tig-isi-bebek-battaniye-ornek-yapimi
kedili-tig-isi-bebek-battaniye-ornek-yapimi

Kedi Motifli Kolay Örgü Tığ işi Bebek Battaniye örneği Türkçe videolu Battaniye Tarifi için Modelin yapılışına buradan bakarak öğrenebilirsiniz.

kedi-motifli-bebek-battaniye-yapimi
kedi-motifli-bebek-battaniye-yapimi

Melin hanımın anlatımı ile Çok kolay Kedi Motifli 3 Renkli Tığla yapılan Bebek Battaniyesi örneği renkli olarak örüldüğünde sizlerin de gördüğü gibi hem basit hem Battaniyeler için kolay ve güzel bir Örnek.

Lena Bebek Yünü  ip markası ve 45 numara Tığ ile yapılan Bebek Battaniyesi hem Kız Bebekler hem Erkek Bebek Battaniyeleri olarak kullanılır.

Bu Yıl çok moda olan muhtemelen sizlerinde Facebok Örgü Modelleri ve İnternet’te Örgü Sitelerin de görmüş olabileceğiniz Örgüde Fiyonklu Kurdeleli Battaniyelerden örmek için buradaki diğer modellere bakabilirsiniz.

kedili-tig-isi-battaniye-ornegi
kedili-tig-isi-battaniye-ornegi

Kedi Motifli Battaniye Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*