KEÇEDEN YAPILAN ARMAĞAN PAKETİ KUTUSU NASIL YAPILIR

kece-hazir-kutu-ve-sablonu-nazarcacom

Keçe el işleri ile çalışmalar el işleri yapanlar için Keçeden yapılan Armağan Paketi Kutu Yapılışı. Keçe İngilizce Felt Box bir çok ıvır ,zıvır küçük incik boncuklarınızı koyabileceğiniz gibi Hediyeler için çok şık bir Ambalaj olur.

Armağan paketi nasıl yapılır? diye daha önce İnternet’te arama yaptığımızda birçok ambalajdan yapılan çalışmaları görüyorduk.

Fakat artık Hediye edeceğiniz Armağan kadar paketi de önem taşıyor. Özellikle bayanlar bu konularda çok detaycı olurlar. Biz hanımlar her şeyin en iyisi ,en güzeli olsun diye çaba gösteririz.

Annelerimize Anneler günü için alacağımız küçük ama manevi değeri büyük olan Armağanlarımızı böyle dekoratif ve Şık Keçe Armağan kutuların da verebiliriz.

Evde takılarımızı çekmecelerde saklamak istemiyorsak Yatak odamızda böyle şık Keçe saklama kaplarının içinde muhafaza edebiliriz.

Keçe ile yapılan Kumbaralar bir çok el işi çalışmaları gibi bu güzel Keçe kutuyu özellikle Keçe işlerine yeni başlayanlar için deneyim kazanmak adına çok iyi olur.

kece-hazir-kutu-ve-sablonu-nazarcacom
kece-hazir-kutu-ve-sablonu-nazarcacom

kece-hazir-kutu-ve-sablonu
Google Aramaları: BOWL BOX ,CRAFT ,EL YAPIMI, EL YAPIMI KUTU ,FELT BOWL, FELT BOX ,HANDCRAFT, HANDMADE ,HANDMADE BOX ,KASE, KEÇE, KEÇE KASE, KEÇE KUTU ,KUTU ORGANİZER

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. HAZIR HEDİYE AMBALAJ KUTULARI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*