KEÇE VE DÜĞMEDEN ÇİÇEK YAPILIŞI

Keçe Ve Düğmeyle Çiçek Yapılışı

Düğme eskiden olduğu gibi sadece giysileri ilklemek için kullanılmıyor.Bir çok şekilde kullanııyor. Örneğin motif süslemelerinde,çiçeklerde,hatta geçenlerde düğmelerden bardak altlığı nasıl yapılır onu paylaştım sitemde.Keçede Eskiden beri var olan ama bir kaç yıldır her türlü aksesuar ve giysi süsleri vs için kullanılmaya başlandı.Bende Keçe Ve Kumaşın birleştiği Hoş Bir çiçek kombinasyonunu Sizlerle Paylaşmak istedim.Buyrun.

Keçe Ve Düğmeyle Çiçek Yapılışı
Malzemeler

Düğme,Pense,tel Şönül Yada Tek Kablo

 
Kaç Adet Çiçek Yapıcaksanız Okadar Tel Kesiyorsunuz. Telin Boyunu İyi Ayarlayın

Telimize Üç Adet Düğme Taktık.

 

Telimizin Ucunu Resimdeki Gibi Kıvırıyoruz.Telin Yukardaki ucunu düğmenin diğer deliğine sokuyoruz.

Keçe Ve Düğmeyle Çiçek Yapılışı

Telin ucunu kıvırdık tek tek kestiğimiz keçe kumalarını tele takıyoruz.yeşil ince şerit kurdeladan fiyok yapıp yaprak görünümü veriyoruz. fakat! ondan önce ince şerit bir kurdelayı çiçeğimizin sapına dolayarak dal görünümü veriyoruz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*