KEÇE TİLKİ ŞEKLİNDE TABLET KILIFI

kece-tilki-tablet-kilifi

Hayvan şeklinde Cep telefonu ve Tablet kılıfı sevenlere Keçe ile dikilen Tilki şekilin de Tablet Kılıfı nasıl dikilir? kalıpları ile resimli anlatımlı.

Elinizden biraz diliş geliyorsa eğ birde dikiş makineniz var sa buyrun size güzel bir Kendi ellerinle Tilki Tablet Kılıfı.

Bu arada Buradaki Tablete kılıf dikme çalışmasında Keçe kullanılmış fakat Polar ile de çok  güzel olur. Tabi siz isterseniz Polar da kullanabilirsiniz.

2015 Cep Telefonu ve 2015 Tablet Kılıfları bu yıl rengarenk ve çok şirinler. Eğer Kendin yap köşesi için düşünürsek El yapımı Tablet kılıfı düşünebilirsiniz.

Hatta ben size 63 Tane Keçe Cep Telefonu Kılıfı adlı sayfanın linkini vereyim,adında anlaşıldığı gibi tam 63 adet Cep Telefonu Kılıfı Modelleri var.

kece-tilki-tablet-kilifi
kece-tilki-tablet-kilifi

kece-tilki-tablet-kilifi-1
kece-tilki-tablet-kilifi-2
kece-tilki-tablet-kilifi-3
kece-tilki-tablet-kilifi-4
kece-tilki-tablet-kilifi-5
kece-tilki-tablet-kilifi-6
kece-tilki-tablet-kilifi-7
kece-tilki-tablet-kilifi
Felt Fox Tablet Case-Felt Fox Tablette-KastenCase Fox Tablet Felt-Filt Fox Tablet Case-Voelde Fox Tablet Case-Følte Fox Tablet Veske-Felt Caso Fox Tablet-Cás Fox Tablet Feilt-Caso Fox Tablet fieltro-Filt Fox tablettask-Felt Caso Fox Tablet-Merasa Kasus Fox Tablet

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2015 EN ŞİRİN ÖRGÜ CEP TELEFONU KILIFI MODELLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*