KEÇE NERGİS ÇİÇEKLERİ İLE ŞIK DEKORE FİKRİ

kece-ev-acdekoruna-nergis-cicek-yapilisi

Sizlere evinizin Dekorasyonun da farklılık yaratacak hiç solmayan ve kurumayan El yapımı Keçe Nergis Çiçeği ile Vazoluk Keçe Çiçek Çalışması.

Resimli Keçe Çiçek yapılışı isteyen Saniye hanım ve sizler için Hobi ve Keçe Örnekleri bölümünde daha bir çok Keçeden Nasıl Çiçekler Yapılır? Resimli anlatımlı olarak görebilirsiniz.

Keçe Nergis yapımı için size gerekli olanlar Tel,Keçe sarı tonlarında keçeler,Yeşil keçe ve iğne iplik.

Vazonun içine koyacağınız Nergis çiçeğine biraz daha renk katmak isterseniz saplı Keçe Çiçekler ile vazoyu şenlendirebilirsiniz.

Bu Keçeden yapılan Nergis Çiçeklerinin saplarını kısa keserseniz eğer Kırlent üstünde çok güzel olur.

Keçe Çiçek Süsleme Fikirleri isterseniz daha öne sizlere sunduğum buradaki sayfada bir çok Dekore fikri görebilirsiniz.

Kalıplı Kolay Keçe Çiçek için acemi yeni Keçe ile çalışmaya başlayan Arkadaşlar için iyi bir başlangıç olabilir.

Keçe E dekoru ve Ev Tekstilin de çok kullanılan bir kumaş türü. En çok süsleme amaçlı kullanılan Keçe ile Keçe Kapı Simidi çalışmalarını Dekorasyon bölümüne baktığınız da görebilirsiniz.

kece-ev-acdekoruna-nergis-cicek-yapilisi
kece-ev-acdekoruna-nergis-cicek-yapilisi

kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-1 kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-2 kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-3 kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-4 kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-5 kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-6 kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-7 kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-8 kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-9 kece-ev-dekoruna-nergis-cicek-yapilisi-10
Felt Flower of Narcissus-Filt Flower of Narcissus-Vilt Bloem van Narcissus-Felt Fleur de Narcisse-

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on KEÇE NERGİS ÇİÇEKLERİ İLE ŞIK DEKORE FİKRİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*