KEÇE İLE OYUNCAK TAMİR ALET VE EDAVATLARI

kece-oyuncak-alet-edavat-sablonlu

Erkek Çocuklarının oynamaktan çok keyif aldığı Tamir Aletlerini Keçe kumaşı ile dikerek çocuğunuza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Tüm Keçe Oyuncak Tamir Aletlerinin Kalıplarının çıktılarını alarak istediğiniz boyutta dikebilirsiniz.

Oyuncak Keçe Testere,Keçe oyuncak Tornavida,Keçe oyuncak Matkap ve Keçeden dikilen Anahtar ile sevimli,yumuşak ve eğlenceli bir Kumaş oyuncak Tamir seti.

Çocukların Tamir Alet ve Edavatlarını hem tanıtmak hem onların el becerilerini geliştirirken yaratıcıklarını da kullanabilmeleri için aynı zamanda eğitici bir Oyuncakları olabilir.

Daha küçük çocukların ilgisini çekecek olan takılıp çıkarılan Oyuncak Keçe Tırtıl 2-5 yaş arası çocuklar için güzel bir Keçe Oyuncak olabilir.

Keçeler menüsünde hem Ev aksesuarı Keçe süslerin,hem Oyuncak Keçe Modellerini ve Nasıl dikili Resimli açıklamalı olarak görmeniz mümkün.

Kız çocuklarının oynamaktan zevk alacağı minik çok şirin Keçe Oyuncak Bebeklere de buradan bakabilirsiniz.

Adı kulağa hoş gelmeyen fakat çok sevimli olan Keçe Fare Oyuncağı dikilişi kolay olduğu kadar oldukça şirin bir Oyuncak Keçe yapımı.

kece-oyuncak-alet-edavat-sablonlu
kece-oyuncak-alet-edavat-sablonlu

kece-oyuncak-alet-edavat-sablonlu-1
kece-oyuncak-alet-edavat-sablonlu-2
kece-oyuncak-alet-edavat-sablonlu-3
Toy-Reparatur-Tools mit Filz

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*