KEÇE İLE KIZ VE ERKEK OYUNCAK BEBEKLER

kece-bebek-sablonu

Keçe kumaşıyla yapılan etkinlikler hoşunuza gidiyorsa buyrun sizlere keçeden yapılan kız ve erkek bebek. Oyuncak bebek nasıl yapılır diye araştırırken bu sayfayla karşılaştıysanız eğer bu şekilde kolay keçe oyuncak bebekler yapabilirsiniz. Eğer birazda yetenekli ve el beceriniz varsa eğer bu şekilde bebekler yaparak satıp evden para kazanmak için altarnetif yaratabilirsiniz. Kimse denemeden neye karşı yeteneği olduğunu bilemez öyle değil mi? Keçe ile yapılanlarada burdan bakabilirsiniz. Şimdi buyrun bakalım nasıl yapılır.

kece-bebek-sablonu
kece-bebek-sablonu

kecebebek-sablonu-1
üSTEKİ ŞABLONUN ÇIKTISINI ALARAK BEBEKLERİN KALIBINI ÇAKARABİLİRSİNİZ.
kecebebek-sablonu-2
Üsteki kesilmiş olanlar tek bebeğe ait.Dikkat edin bacaklar ve kollar katlayarak dikiyorsunuz.Resimde çok küçük göründüğüne bakmayın siz kalıbı hangi büyüklükte çıkarırsanız o büyüklükte bebeğiniz olur.Resimleri iyi inceleyiniz.
kecebebek-sablonu-3
İçine elyaf yada pamuk koyduktan sonra dikilmiş ve birleştirilmiş şeklini görüyorsunuz.
kecebebek-sablonu-4
Erkek bebeğin iki parça halinde kesilip dikilerek birleştirilmiş saçları
kecebebek-sablonu-5
Kıyafetlerinin kesilmiş ve dikilmiş şekilleri.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İPTEN OYUNCAK PÜSKÜLLÜ BEBEK NASIL YAPILIR RESİMLİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*