KEÇE İLE DÜĞMELERDEN ŞİRİN KARDAN ADAM YAPILIŞIKeçe kumaşı ve Düğmelerle her yerde kullanabileceğiniz Kardan Adam

Hem ufak keçe kumaşlarınızı değerlendirebileceğiniz hem bir çok el işinde süs amaçlı kullanabileceğiniz şirin bir Kardanadam yapılışını göreceğiz bugün.

Resimli açıklamalı olarak bizlere sunulan bu sevimli kardan adam yapılışı için keçe,pul,düğme,makas,yapıştırıcı,oya boncuğu gerekiyor.

Düğmelerimiz beyaz renk ve iki farklı boyda olması gerekiyor. Eğer farklı bulamazsanız aynı boyda da olsa çok fark edeceğini sanmıyorum.

Öncelikle iki düğmeyi diklemesine birbirine yapıştırınız. Düğmelerin deliklerine oya boncuğu yapıştırınız. Boncuk yoksa eğer aynı düğme diker gibi dikişle süsleyebiliriz. Tabi bu Kardanadamın alt tarafında kalan bölüm için geçerli.

Fiyonk şeklinde kestiğiniz keçenin üzerine pul yapıştırıp fiyonku iki düğmenin ortasına yapıştırınız. Foter şapka için yine iki parça yeşil keçeyi birbirine yapıştırıp Kardan adamın başına yapıştırınız.

Eğer bir broş gibi süs olarak kullanacaksanız ya da evdeki özellikle Bebek ve Çocuk odalarının Dekorasyonu için Kırlentlere, Perdelere vs takabilmek için arkasına bir çengelli iğne takabilirsiniz.

Bu şekilde yaptığınız Kardan adamların arkalarına mıknatıs yapıştırarak Buzdolabının üzerine magnet olarak yapıştırabilirsiniz.  Kolay gelsin.

dugme-ve-keceden-kardanadam-yapimi
dugme-ve-keceden-kardanadam-yapimi

dugme-ve-keceden-kardanadam-yapimi

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5058 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. KEÇE NOEL BABA KARDAN ADAM VE GEYİK ŞİRİN KALEM UCU SÜSLEMESİ | Nazarca.com
  2. KEÇE VE DÜĞMELER İLE İLHAM VERİCİ FİKİRLER | Nazarca.com

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*