KAZAKTAN OYUNCAK KEDİ YAPILIMI

Kazaktan oyunak kedi yapılışı

Bugün evlerinde kendi elleriyle çocuklarına değişik şeylerden oyuncak yapmayı seven Aileler için çok şirin yapılışıda çok kolay bir oyuncak kedi yapımını paylaşıyorum sizlerle.Eskimiş yada kullanmadığınız örgü ,triko,kumaş eski çocuk pantolonlarından kazaklardan rahatlıkla çok basit ama güzel sevimli görünen bu oyuncağı yapabilirsiniz.Emin olun çocuklarınız bu kediye bayılacaktır.Kolay Gelsin

Kazaktan oyunak kedi yapılışı

 

Kazağın kol kısmından yapaağımız oyuncak kedinin boyu kadar bir bölüm kesiyoruz.Bir kısmını dikerek baş kısmını oluşturuyoruz.Uç kısımları ucundan dikin kulakları sivri dursun.İçine pamuk yada elyaf doldurunuz.

  
Kırtasiyelerde satılan yalancı oyuncak gözü yapıştırınız.Bir paketteki 10 çift göz yaklaşık 1,5 tl satılıyor.Yada bonuk,düğme kullanabilirsiniz.Ağzı çizin yada iple dikin.Kazağın kalan kısmından kol dikiniz . resimdeki gibi.Ayaklarınıda resimdeki gibi dikiniz.Kurdela,Düğme,kolye,papyon vs sizde resimdeki gibi süslüyebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*