KAYNANA ÖRMEZ GELİN GİYMEZ ÖRGÜ YELEK YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

kaynana-ormez-gelin-giymez-yelek
kaynana-ormez-gelin-giymez-yelek

Kaynana Örmez Gelin Giymez Yelek Modeli Örneği çok iyi taşımış.Kaynana Öremez Örgü deseni ile yapılan yelek 38 Beden olduğu için Arka sayıları 152 ilmek Angora örgü ipi ve 3 numara şiş ile Türkçe Videolu anlatımlı Yelek yapılışı detaylı anlatımlı.

Şerifenin Örgü Dünyası Anlatımı olan Yelek  modeli hem resimlerde hemde Videolu Örgü Yelek Tarifinde gördüğünüz gibi çok Şık Örgü Yelek Modeli olmuş.

Şiş işi Örgü Yelekler için dün size Tığla yapılan Yelek modeli nasıl örülür? Anlatımlı Türkçe Videolu Örgü Yelek Yapılışı için burada ki Tığ Yelek Örneğine de bakabilirsiniz.

Örgü Şiş işi Yelek modeli Arka 152 ilmek ile başlamış Ancak Kaynana Örmez Örneği ve  kullanılan ip ve şiş numaralarına göre bu ilmek sayısı verilmiş.Büyük Beden Örgü Bayan Yelekleri için İlmek sayılarını ip ve örneğe göre artırabilirsiniz.

Bebek Anneleri Bebek Örgü Modelleri için bana bir çok mail geliyor bende sizlere burada Kışlık Bebek Örgüleri olan Kış için Bebeklere neler örülür? Hangi Örnekler hangi Örgü Modellerinde daha çok yakışıyor fikir alabiliriz.

Kayana Öremez Gelin Giyemez Koltuk kesimi nasıl yapılır? Kaç ilmek kesilir? Artırmalar Yelek Yaka yapılışı tüm bunları 2. Örgü Yelek Videosu ile görebilirsinizç

kaynana-ormez-gelin-giymez-yelek-modeli-orgu
kaynana-ormez-gelin-giymez-yelek-modeli-orgu
kaynana-oremez-gelin-giyemez-ornekli-yelek
kaynana-oremez-gelin-giyemez-ornekli-yelek
kaynana-oremez-gelin-giymez-ornegi-ile-orgu-yelek
kaynana-oremez-gelin-giymez-ornegi-ile-orgu-yelek
kaynana-ormez-gelin-giymez-modelli-orguler
kaynana-ormez-gelin-giymez-modelli-orguler
kaynana-ormez-orgu-yelek
kaynana-ormez-orgu-yelek

Kaynana Örmez Gelin Giymez Yelen Anlatımı

Yelek Koltuk Kesimi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ BEBEK YELPAZE YELEK MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. BURGU LASTİK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. 2017 ÖRGÜ BAYAN YELEKLERİ | Nazarca.com
  4. KALPLİ KAYNANA ÖRMEZ ÖRGÜ MOTİFİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*