KAYIK ŞEKLİNDE PEÇETELİK VEYA SABUNLUK SEPETİ ÖRMEK


orgu-sepet-sabunluk-pecetelik
orgu-sepet-sabunluk-pecetelik

Gondol Kayık şeklinde Banyo Örgüsü Sabunluk ya da Mutfak için Örgü Peçetelik Örmek isteyenlere Saplı,Taşlı ve Kurdeleli Örgü Sabunluk,Peçetelik yapılışı Türkçe Videolu anlatımlı.

Ören hanım bize çok güzel ve şirin süslenmiş Çeyizlik veya Evinizde Mutfağınıza,Banyonuza Örgü Şıklığı katacak olan Örgü Kayık Peçetelik Sepet yapımını öğretiyor.

tigla-pecetelik-sabunluk-orme
tigla-pecetelik-sabunluk-orme

İsteyenler arklı şekillerde süsleyebilirler ama Buradaki gibi süslemek isterseniz Şerit taşları,kurdele ve süsleri Tuhafiyeler den satın alabilirsiniz.

Tığ işi Örgü Sepetler için buradaki Penye iple örgü Sepetlere de bakabilir ve farklı Örgü Sepetler,Sabunluk ve Peçetelik Çeyizlikler hazırlayabilir ve öğrenebilirsiniz.

Son yazımda siz gösterdiğim Farklı Lif Modeli nasıl yapılır? kolay bir model ile öğrenebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*