KAYDIRMALI AJURLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

Kaydırmalı Ajur Örgüsü
kaydirmali-ajur-orgu-modeli

Oldukça şık ve güzel bir model olan Kaydırmalı Ajur Örneği Şerife hanım tarafından Türkçe video ile anlatılıyor. Kaydırmalı Ajur Örgü Modeli ile Salaş bol Hırkalar,Örgü bayan Ceketleri,Bol ajurlu Örgü Yelekler yapılan bu örnek 5 ve katları ile örülüyor.

Orta kalınlıkta bir ip ve 3,5 numara şiş ile örülen örnek oldukça kolay bir model. Örnek Angora tarzı örgü ipleri ile örüldüğünde çok daha zarif ve güzel oluyor.

Dün netten topladığım aralarından en güzellerini seçtiğim tam 42 Tane Dantel Örnekleri olan çalışmalara buradan bakabilirsiniz.

Zor Örgü Modelleri seven usta örgücü hanımlara Örgü Yelek Örnekleri olarak kullanılan oldukça havalı ve zor bir model olan Yelek Örneği çalışmasına buradan bakabilirsiniz.

Baharlık ve Yazlık örgüler için çok uygun bir şiş işi örgü modeli olan Kaydırmalı Örgü Ajurlu modeli düşünebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİTLEMBİK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*