KATLI TOP ÇİÇEKLİ ANLATIMLI TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK


katli-top-cicekli-orgu-modeli-yapilisi

Kat,Kat Top,Top Çiçekli Örgü Modeli Sevgi hanımın bize Bugün sunduğu çok şık Katlı Toplu Çiçekli Örgü Modeli

katli-top-cicekli-orgu-modeli-yapilisi
katli-top-cicekli-orgu-modeli-yapilisi

yapılışı.Türkçe ve Videolu Örgü örneği anlatımlı şık her Mevsim için Örgü giysiler örebileceğiniz bir Model.

3 Boyutlu Kabarık desenli Örgü modeli arayan hanımlar bu örneği kullanarak Yaz için Örgü Etol ve Şalları şişler ile örebilirler. Bebek ve Çocuklar için Örgü Jile Elbiseler,Örgü Bere,Etek ve değişik Örgüler yapabilirler.

Dün sizlere hazırladığım 204 adet en güzel Bayan Örgüleri bulunan burada ki sayfaya bakarak bu örnek ile güzel şeyler örebilirsiniz.

Tam emin değilim ancak bu örneğin benzeri Mandalina Dilimi Örgü modeli de bulunmakta.Dilimli Top Çiçekli Örgü modelini her sırada farklı zıt renkler ile örmeyi düşünürseniz Etol,Çocuklar için Örgüden Etekler ve Örgü Çocuk Elbisesi olarak şık durur.

Sevgi hanım iki farklı örgü Örgü şişleri ile örneğin nasıl örüldüğünü göstermiş.Örnek misinalı şişler ve orta kalınlıkta örgü ipi ile 8 ve katlarından oluşuyor. 7 Örnek 1 tane de arada ilmek için.

Top Çiçekli Örgü Modelini örmeye Örgü Lastik başlangıç örneği yapılmada bir sıra düz bir sıra Haraşo şeklinde başlanıyor ve hemen örneğe geçiliyor.

Katli Top Çiçekli Örnek Yapılışı Videolu Örgü Örneği Anlatımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU HARAŞO ÜÇGEN ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ KATLI YELPAZE MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİF | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*