KARTONLARLA SÜSLÜ KÜÇÜK NESNELERİ KOYMA KUTUSU YAPILIŞIkarton-mukavvadan-köseli-saklama-kabı

İncik boncuklarınızı,takılarınızı,el işinizi ya da küçük şeylerinizi koyabileceğiniz sevimli kartondan yapılan köşeli saklama kutusu. sekizgen köşeli kapaklı kartondan yapılan bu muhafaza kutusu için yanınızda cetvel,desenli kağıtlar,mukavva kartonlar,makas,yapıştırıcı,pergel,falçata gibi malzemeleri hazır etmelisiniz.

Resimleri inceleyerek süs kutunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle kutunun boyutuna karar vererek ona göre karton ve kağıtları kestikten sonra kutunuzu yapmaya başlamanızda fayda var.

Aslında illaki sekizgen bir saklama kutusu yapmanız şart değil kare veya dikdörtgen de yapabilirsiniz sadece burdaki uygulamalardaki gibi yapmanız yeterli olacaktır. Burda en zor olan mukavva kartonların yapıştırılması bunun için örnekteki resimde bant kullanmışlar isterseniz koli bantıda kullanabilirsiniz nihayetinde daha sonra desenli kağıtla kaplayınca görünmeyecektir. Kutunuzun içini akrilik ya da guaj boya ile boyayabilirsiniz.

karton-mukavvadan-köseli-saklama-kabı
karton-mukavvadan-köseli-saklama-kabı
Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5057 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*