KARTONLA YAPILAN ŞEYLER

Kartonları değerlendirerek sadece artonlardan oluşan bir dünya kurmuşlar,insanlar yaratıcılıkta sınır tanımıyorlar.Karton ve Kağıt kullanarak yapılan bazı eşya,oyuncak ve süslerden bir derleme yapıp sizlere sunmak istedim buyrun.


Admin-Dilek Özatmaca

42 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

15 Responses

 1. Kübra diyor ki:

  çok begendim Allah in bu ne yaa bayildim resmen bu kadar güzel bi site gördüm ama bunun kadar görmedim arkadaşlarmla beraber yapcm <3

 2. Directioner diyor ki:

  sitenizi çok begendim gerçekten yapabldklermi ewdekilern yardmyla yapmaya çlşcm elinize saglık

 3. Onur diyor ki:

  Hiç Fena Bir Site Değil Fakat İçerik Olarak Geliştirilmeli Diye Düşünüyorum Eğer Geliştirilirse Harika Bir Site Arkadaşlarıma Önereceğim
  Bilgiler İçin Teşekkürler.

  • Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu diyor ki:

   Çok teşekkürler Sevgili Onur. Maalesef 3 küçük çocuk ve Anne,eş ev hanımı olmanın sorumlulukları ancak bu kadar elimden geliyor. Fakat dediğinize sonuna kadar katılıyorum ve tavsiyenize uyacağım. Çok teşekkürler

 4. esin diyor ki:

  sitenize el yapımı ödev kapağı örneklerinide eklerseniz çook sevininirim.ve bence bu site daha çok geliştirilebilir.:(

  • admin diyor ki:

   Merhaba Esin
   çok haklısın fakat ben 3 küçük okula giden çocuk annesi olarak tek başıma maalesef yeterli olamıyorum. Tüm boş vakitlerimi sitelerime ayırmama rahmen tek başına maalesef istediğim kadar ilerleme göstererek siteme daha çok çeşit ekleyemiyorum. Sitemde yazar olmak isteyen arkadaşlara özel sayfa ayırmama rahmen çok fazla bir katılım olmadığından tek başıma mücedele vermek durumunda kalıyorum. Senin önerini dinleyerek böyle bir kategori ekliyebilirim. Eğer o kategoriyi yönetmek istersen çok sevinirim. Siteme üye oluduktan sonra bana haber verirsen seni yazar olarak atadıktan sonra istediğin kategoriye içerik ekleme yetkisine sahip olabilirsin. cevabını bekliyorum.

 5. azra diyor ki:

  siteniz muh-TE-ŞEM BAYILDIM HARİKA HERKEZ YANDEXLEMELİ

 6. FATMA diyor ki:

  sayfanızı çook beğendim ellerinize sağlık tüm sayfalarda saatlerce kalabilirdim ama 2 yaşındaki oğlum izin vermiyo tabi..tekrardan ellerinize ve emeğinize sağlık…çook ama çok beğendim herşeyi..

  • admin diyor ki:

   Çook teşekkürler sevgili Fatma.Fırsatın olduğu zamanlar sitemi tekrar ziyaret edesen çok mutlu olurum.Umarım sayfamı sevdiklerinede tavsiye eder sosyal ağlarda paylaşır ve bana destek olursun.Yine beklerim.Minik oğlunuda öptüm.:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir