KARTON RULOLARDAN KALEM ORGANİZATÖRÜ YAPILIŞI

organizator-KALEMLİK-yapimi

Ortalarda dolaşan, etrafa saçılan kalemleri çocuklara toplamaları için teşvik etmek gerekiyor bazen.Bizim evde her hafta kalem,silgi,kuru boya,kurşun kalem vs alınır. Tabi Okula giden 3 küçük çocuk annesi olunca her temizlikte koltuk altlarından,Koltuk arkalarından,yatakların altından vs,vs kalem toplamak ve bu kalemleri Bunlar ne diye feryat etmek biz annelere düşüyor:) Boşalmış tuvalet kağıdı rulolarını biriktirerek ve bu ruloların içlerini tabi arzu edilirse dışlarınıda Akrilik veya guaj boya ile boyayarak çok güzel bir organizetör ( doğru yazdım umarım:), yapabilirsiniz. Elinizde kaç adet rulo biriktiyse o büküklükte bir ayakkabı kutusu,sakız,çikolata kutusu vs temin etmelisiniz. Hatta bu şekilde güzel bir kalem organizetörü yaparak öğretmeninize hediye ederseniz oda kayıp kutusu olarak sınıfta kullanabilir.

organizator-KALEMLİK-yapimi
organizator-KALEMLİK-yapimi

organizator-yapimi-1
Ruloların aralarına çift yüzeyi yapışkanlı kağıt kullanarak ruloların kaymasını önlemişler. İsterseniz ruloların kenarlarından birbirinede zımbalayabilirsiniz.

organizator-yapimi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*