KARTON MUKAVVADAN ETRAFI CAM PARÇALARINDAN VİTRAY MOZAİK

ayna-parcalarindan-mozaik-resim-cercevesi

Karton kullanarak yaptığınız karton mukavvadan yada ahşap resim çerçevesinin çevresini nasıl süsleyeceğini düşünenlerdenseniz buyrun size kırık ayna parçalarından bir çeşit mozaik veya vitray şeklinde yapabilirsiniz. Kartondan nasıl bir fotoğraf çerçevesi yapılır resimli anlatımda görüyorsunuz. Kolay gelsin.

ayna-parcalarindan-mozaik-resim-cercevesi
ayna-parcalarindan-mozaik-resim-cercevesi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on KARTON MUKAVVADAN ETRAFI CAM PARÇALARINDAN VİTRAY MOZAİK

  1. paylasimlariniz icin tesekkurler cok guzeller ve birde mumkunse malzemeler konusunda bilgi verirseniz cok daha guzel olur mukavva ve cam parcalari disinda mesela baska ne malzemeler var gibi

    • Sevgili Adaşım Dilek
      Yorumunu okuduktan sonra sizlerle paylaştığım bu Resim çerçevesi hakkında biraz araştırma yaptım. Öncelikle özür dileyerek yazıma başlamak istiyorum. Nedenine gelince benim cam parçası yazdığım şeyler cam değil eski cd lermiş. Yani eski cd lerimizi küçük parçalara ayırarak yapabileceğimiz bir proje. Cd parçalarının aralarına sürülen sıvı yabancıların kullandığı bir nevi plastik görünümlü yapışkan gibi birşeymiş.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*