Resim Bulunamadı

KARTON KUTUDAN OYUNCAK FIRIN YAPILIŞI

 • Sponsor Bağlantılar
  KARTON KUTUDAN OYUNCAK FIRIN YAPILIŞI

  Karton mukavva kutudan çok basit ama çok güzel oyuncak bir fırın,Size lazım olan sadece karton bir kutu ,tahta kalemi,plastik çatal uçlu vida çivilerden.Resimlerde gördüğünüz  kutunun önünü kapak olarak kesmişler,üsteki dört kapaktan birini kesip fırının rafı yapmışlar diğer ikisini yapıştırıp bir tanesiylede fırının üstüne kapak yapıp üzerine kepçe spatula vs resimleri yapmışlar.Yuvarlak kesilen kartonları plastik vidalar ile tutturarak fırının düğmelerini yapmışlar.Bu şekilde Buzdolabı,Çamaşır Makinası ,Bulaşık Makinası yaparak çocuklarınıza evcilik oyayabilecekleri oyuncaklar yapabilirsiniz. Fırının üstünede tahta kalemiyle ocak şekilleri yapmışlar.Eminim Çocuklar bu oyuncağa bayılacaktırlar.Okullardada buna benzer ödev olarak verilen projeler için çok iyi fikir.

  kartondan-oyuncak-firin-yapilisi

  kartondan-oyuncak-firin-yapilisi

  kartondan-oyuncak-firin-yapilisi


  Malzemeler:Karton kutu,Falçata,plastik çatal uçlu civi yada zımba

  .
  Facebook'ta İlk Sen Paylaş
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  • Kizim israrla pasta pisirecegi bir firin istiyordu, en kisa zamanda yapacagim paylasim icin tesekkurler

   • Rica ederim efendim. Bende bundan sonra kızınız ve diğer minik kızlar için kartondan yapılan daha sevimli şeyler bularak sizlerle paylaşacağım. Sitemi ziyaretinizle ve yorumunuzla şenlendirdiniz sağol.

  • Çok güzel gerçekten zekice hazırlanmış karton kutu

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

   Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

El İşleri -Hobiler-Facebook Kapakresimleri-Moda-