KARTON KOLİDEN ARABA YAPILIŞI

Çocuklar artık plastik ve mekanik oyuncakların dışında farklı nesnelerden yapılmış basit, eğlenceli oyuncaklarıda terciğ ediyorlar. ben 3 küçük çocuk annesi olan bir hanım olarak gözlemim bu. benim miniklerimde evde kendilerine kartondan beşik, oyun evi gibi şeyler yapıp diğer elektıronik oyuncaklarınla oynadıklarından daha çok onlarla vakit geçiriyorlar. çocuklarım ve beni merak ettiyseniz sizi şurdan alayım :). biz çarşıya gezmeye vs çıktığımızda dükkanlardan istediğimiz bi ton boş koliyle ve  dönüyoruz:)

bu araba çok basit yapılmış. bir kaç küçük detayla cazip bir hale getirilmiş.Ön farlar için plastik tabak, tekerleri içinde karton  kullanmış.  ee artık sizde yaratıcılığınızı kullanıp daha güzelini yapabilirsiniz. çocuklarımızın mutlu olmaları için herşeyi yapmaya razı olan anne ve babalar değilmiyiz?.Rabbim her daim yavrularımızı korusun ve huzurlu,mutlu ve hayatta daima başarılı kılsın. onları bütün kötülüklerden korusun.Bizlere bağışlasın.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*