KARİKATUR BALIK ÇİZME

karikatur-balik-cizme

Hayvanları çok seven çocukların bende en sevdikleri hayvanları nasıl kağıda dökebileceklerini nasıl kolay bir şekilde Hayvan Karikatürü çizebilecekleri resim çizme tekniklerini onlarla sitemde paylaşmayı çok seviyorum. Tabi bu çizimlerin bana ait olmadığını söylemem gerekiyor. Karikatür çizmeye meraklı ve resim yapmaya eli yatkın çocuklar bu tarz resimleri neredeyse büyüklerden dahi çok daha güzel çizebiliyorlar.

Keyifle eğlenerek çizim yapmak isteyen çocuklar için Bakarak aynısını çizme resimleri olan bu güzel karikatür ve resim hayvan ve farklı bir çok şeyin nasıl çizlildiğini dikkatlice inceleyerek görebilirsiniz.

Kolay resim çizme  Hayvan Resimleri ve Karikatür çizimler 3D resim nasıl çizlir  innceliklerini gözlemleyerek çizebilir hatta karakalem çizimleri eskizleri renkli kalemlerle ve boyalarla boyayarak kendi resim albümünüzü oluşturabilirsiniz. Resim çizmede eli yatkınlık kazanan okul öncesi çocuklar öğrenci olduklarında kalae üzerindeki hakimiyetleri çok daha iyi olduğundan El yazısını daha güzel yazabiliyorlar. Kolay gelsin.

karikatur-balik-cizme
karikatur-balik-cizme
karikatur-dil-baligi-cizme
karikatur-dil-baligi-cizme
karikatur-kilic-baligi-cizme
karikatur-kilic-baligi-cizme
karikatur-kolay-balik
karikatur-kolay-balik
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on KARİKATUR BALIK ÇİZME

  1. başarılarınızın devamını dilerim gerçekten süper resime meraklı olduğum için bakıyorum ama en çokta kara kalem çizerim sizin sayfanızda mütiş ama

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*