KARAHİNDİBA ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI


karahindiba-orgu-modeli-yapilisi

Arzu hanımdan bize Türkçe Videolu anlatımlı Karahindiba Örgü Modeli Yapılışı-Oldukça değişik bir Şiş örneği modeli olan Kara hindiba Örneği adını sizinde tahmin ettiğiniz gibi bir Çiçekten alıyor.Farklı Örgü Modelleri seven hanımlar eminim bu örneği de beğeneceklerdir.

Hırka ve Kazak örmek isteyenler eğer uygun bir Örnek arıyorlarsa bu örnek bunlar için çok güzel bir örnek. Bugün size bir kaç güzel örnek yapılışı göstermeyi istiyorum .

İlk olarak yine Bugün sizinle paylaştığım Şerife hanımın Türkçe olarak açıkladığı videosunu paylaştığı Burgulu Baklava Ajurlu Örgü Modeline de buradan Bakabilirsiniz.

Evinize baharı getirecek tüm Dekorasyona farklılık katacak Örgü Kırlentleri seviyorsanız burada bulunan 54 Tane Örgü Kırlent Modellerine buradan bakabilir ve hem tığ işi hem örgü şişleri ile örülen Örgü ve Dantel Yastık modellerini görebilirsiniz.

karahindiba-orgu-modeli-yapilisi
karahindiba-orgu-modeli-yapilisi

Karahindiba Örneği Nasıl Örülür?Videolu örnek izle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAKALI ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*