KAPI ÇELENGİ İÇİN GAZETEDEN HALKA YAPILIŞI

kapi-celengi-icin-gazeteden-halka-yapilisi

Kapı süsü Kapı Çelengi için Nasıl Yuvarlak Halka Kapı Simidi yaparız? burada ki Gazeteden Kapı simidi Halka Yapılışı resimler ile bize kolayını gösteriyor.

Kapılara ve bazen Duvarlara asılan süslerin yuvarlak orta tarafını genelde Denizde batmamak için kullanılan Sünger Deniz simitleri ile yapıyoruz.

Bazıları bunun için Çalı çırpı,Karton,Plastik pet tabaklar,Karton Rulolardan,Metal halkalar gibi çok farklı şeyler kullanılıyor.

Karton tuvalet rulolarını birbirinin içine sokup daha sonra elde edilen yuvarlak simidi koli bandı ile sararak düzgün bir yuvarlak çember elde edebilirsiniz de.

Burada kullanılan teknikte Gazete kağıtları büküldükten sonra yuvarlak bir şekle sokuluyor ve daha sonra beyaz kağıtlar ile çember kaplanıyor.

Halkanın Etrafı en son güzel bir kumaş ile kaplıyoruz.

kapi-celengi-icin-gazeteden-halka-yapilisi
kapi-celengi-icin-gazeteden-halka-yapilisi

kapi-celengi-icin-gazeteden-halka-yapilisi-1
Gazeteleri halka şeklinde bükelim
kapi-celengi-icin-gazeteden-halka-yapilisi-2
tüm çevresini kağıt ile kaplayalım

kapi-celengi-icin-gazeteden-halka-yapilisi
kapi-celengi-icin-gazeteden-halka-yapilisi

Güzel bir kumaş ile ya da Koli bandı ile kaplayalım

kapi-celengi-icin-gazeteden-halka-yapilisi-4
etrafını istediğimiz gibi süsleyelim
kapi-celengi-icin-gazeteden-halka-yapilisi-5
Kapı Çelengi Halkası-Door Wreath Ring-Türkranz Ring-Porte Couronne Anneau-Dør Wreath Ring-Deur Krans Ring-Dør Wreath Ring-Porta grinalda Anel-Doras Wreath Ring-Anillo de la guirnalda de la puerta-Dörr Krans ring-Porta Corona Anello-ಡೋರ್ ಸಾಂಗ್ಸ್ ರಿಂಗ್

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*