KALPLİ SAÇ ÖRGÜSÜ ÖRNEK ANLATIM TÜRKÇE VİDEOLU

kalpli-sac-orgulu-sis-igneleri-ile-orgu-modeli

El İşleri Sitesi Örgü Videoları-Örnek öğreten Örgü Videoları bölümüne yeni bir Örgü deseni olan Kalpli Saç Örgülü Örgü Modeli nasıl Örülür? güzel bir Örneği Türkçe Videolu Anlatımlı olarak Pratik yazar paylaşımı örgü videosundan öğrenebiliriz.

Türkçe Açıklamalı Örgü Kalpli Saç Örgüsü Deseni ile en güzel neler örülür? Bu örnek modeli ile Erkek ve Bayan kazaklar,Hırkalar,Yelekler ve daha bir çok Erkek,bayan ve bebek örgü modelleri örebilirsiniz.

kalpli-sac-orgulu-sis-igneleri-ile-orgu-modeli
kalpli-sac-orgulu-sis-igneleri-ile-orgu-modeli

Erkekler için örgü giysi,Atkı,Kazak,Süveter,Yelek ve Erkek Boyunluk Modeli için örnek arayanlara burada sunduğum yine Türkçe anlatımlı Örgü Erkek Boyunluk Atkı Örneğine bakabilirsiniz.

Sizlere en kolay örgü Modelleri isteyen hanımlara 2 renkle örgü Boncuk Görümlü Örnek modelini tavsiye ederim.Bebek örgüleri için örnek arayışında olan hanımlar bu örneği mutlaka görmeli. Ayrıca Örgü işini az bilen hanımlar çok kolay örgü modeli ile çok güzel bir el işi örgü örmeye başlangıç yapabilirler.

Örgü Ajurlar sanrım hanımların en sevdiği hem güzel hem kolay ve çabuk örülen modeller arasında olduğundan bende Örgü Ajurlu modelleri çok severim.Delikli Çapraz Ajurlar Örgü modeli Ajurlu Örgü Örnekleri arayan hanımlar için ideal bir Örgü deseni.

Son olarak yine Bugün sizler ile paylaştığım Örgü Bebek Kilotu Torunu ve kızı için Tığ işi Örgü Kilot.Bu güzel Örgü Çocuk Kilotunu yün iple ördüğünüz de kış için merserize ve yazlık örgü ipleri ile ördüğünüz de çok şirin Yazlık örgü kilot örülür.

Saç Örgülü Şişle örülen Kolay Örnek ve anlatımlı Örgü videoları içinden Türkçe Videolu açıklamalı Yalancı Saç Örgüsü modeli için buradan lütfen.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BUKLELİ ÖRGÜ MODELİ NASIL ÖRÜLÜR VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*