KALPLİ FİYONKLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

Kalpli-fiyonklu-orgu-modeli

Yaz geliyor yaz aylarında Merserize ve ince ipler ile örülen Örgü modelleri için örnek arıyorsanız tam size göre bir Örnek deseni olan Kalpli Fiyonklu Örgü Modelini Türkçe Videolu Anlatımlı olarak burada izleyebilirsiniz.

Erkek örgüleri için azla fantastik bulduğum şık ve Fantazi Örgü Modeli Erkekler için çok uygun görmüyorum. Bayan ve bebekler için her türlü örgü kıyafet için bu örneği düşünebilirsiniz. Örgü bluz olarak toz pembe renklerinde şık bir Bluz harika olur.

Daha zor ve ustalık isteyen örgü desenlerinden Ajurlu Kafesli Baklava  Örneği modeline bakabilirsiniz. Tığ işi sevenleri unutmuyor ve onlar için Yelek,Atkı veya Şal olarak harika olacak Zümrüt Örneği modeli Türkçe videolu örgü videolarından.

Kalpli-fiyonklu-orgu-modeli
Kalpli-fiyonklu-orgu-modeli

İçinde Fiyonk ismi geçen bir çok el işi görebilirsiniz. Bunlar tığ işi,Örgü şişleri ile örülen örnekler arasından Fiyonklu Örgü Modeli oldukça şirin bir örnek

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*